Windows on Internet of things

Windows on Internet of things

Microsoft анонсує стартап акселератор автоматизації будинку для прискорення Інтернету речей.

Раніше цього року, Google купив Nest за $ 3,2 млрд.. З його новою програмою акселератором, що присвячена домашній автоматизації, Microsoft сподівається побудувати наступний Nest і зробити його частиною сім’ї.

Microsoft оголосила про Microsoft Ventures Accelerator, який буде розміщено на його території в Редмонді, штат Вашингтон. Партнер Microsoft – American Family Insurance, третій за величиною в країні страхувальник власності компаній, пропонує тій компанії, що буде обрана в якості чотирьох-місячної програми додатково $ 25 000 інвестицій.

Як і ряд інших компаній Силіконової долини, Microsoft обслуговує інвестиційний підрозділ і суміжних підприємств програми, щоб дбати про команду, талант, який, ми сподіваємося, збагатить і власні програми після старту. Microsoft не вимагає власних інвестицій у проект, сказав Рахул Суд, генеральний менеджер і партнер Microsoft Ventures, на Global Startup Day компанії в Сан-Франциско.

“Ми віримо, що це створить наступне покоління компаній для довгострокового партнерства з Microsoft”, сказав Суд на цьому заході. Акселератор забезпечує “наставництво, робоче місце і ефект занурення”, сказав Microsoft.

У той час як його конкуренти починають шуміти про використання і підключення так званих Інтернет речей (IoT), Microsoft залишається відносно спокійною. На своїй недавній конференції Build Microsoft почав закладати основу для майбутніх пропозицій, зокрема оголосивши, що ОС Windows буде безкоштовною для пристроїв з дисплеями менше 8 дюймів, і що вбудовані пристрої будуть підключені до Azure хмарних сервісів.

“Ви повинні запитати себе: Які пристрої можливі, коли комп’ютер працює на чомусь розміром з ластик”, – запитав голова ОС Microsoft Террі Майерсон на заході, тримаючи Galileo комп’ютер Intel.

Інтернет речей (англ. Internet of Things, IoT) — концепція комунікаційної мережі фізичних або віртуальних об’єктів («речей»), які мають технології для взаємодії між собою та з оточуючим середовищем, а також можуть виконувати певні дії без втручання людини.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *