Сатья Наделла
Сатья Наделла
Сатья Наделла, Microsoft CEO

Гендиректор Microsoft Сатья Наделла заявив, що рішення для підвищення продуктивності роботи користувача стануть пріоритетом в стратегії компанії. Про це він написав у відкритому листі співробітникам на сайті Microsoft.

«Останнім часом ми називали себе компанією пристроїв і сервісів. Але по суті Microsoft – це компанія рішень і платформ для продуктивної роботи в світі, де правлять мобільні і “хмарні” технології. Ми заново визначимо поняття продуктивності, щоб дозволити кожній людині і кожній компанії робити і домагатися більшого», – пише Наделла.

За словами глави Microsoft, поняття продуктивності для компанії виходить за межі документів, таблиць і слайдів. «Ми створимо рішення, які будуть передбачати бажання користувачів, будуть персоналізованими і корисними. Ми допоможемо організаціям перейти від автоматизованих бізнес-процесів до інтелектуальних бізнес-процесів », – зазначає він.

Прикладом реалізації нової стратегії є поступова трансформація десктопного пакета Офіс в онлайн-сервіс Office 365. Крім того, в інструменти для персональної роботи Microsoft стала активніше впроваджувати функції для роботи в групах. На нову стратегію також будуть працювати платформи Windows, і власні пристрої компанії. Основний приклад – планшет Surface Pro 3, який Microsoft позиціонує насамперед як пристрій для роботи.

За словами Наделли, представлений в березні голосовий помічник Кортан також буде спрямований на вирішення робочих завдань. «У майбутньому це буде особистий асистент, здатний робити нотатки, створювати зустрічі і розуміти будь-які питання», – пише він.

Глава зазначив Microsoft, що підрозділ Xbox залишається важливою частиною компанії, і бренд буде розвиватися далі. У процесі вибору нового гендиректора Microsoft в ЗМІ на початку року неодноразово з’являлися чутки, що компанія може продати цей підрозділ як непрофільний. Однак Наделла зазначив, що ряд ігрових технологій графічні інтерфейси, розпізнавання мови, сенсори Kinect будуть вбудовуватися в ключове напрям продуктивності.

Говорячи про захист даних користувача, глава Microsoft заявив, що кожна людина сприймається в компанії як потенційний «подвійний користувач», який застосовує технології як у роботі та навчанні, так і в особистому житті. За словами Наделли, програми та сервіси для платформ Microsoft будуть адаптовані саме для подвійного використання, з урахуванням потреб в приватності даних.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *