Imaging-SDK

Imaging-SDKMicrosoft оголосила про доступність двох нових Windows Phone SDK. Lumia SensorCore SDK Beta і Nokia Imaging SDK 1.2 (вже не beta) пропонують новий API, які розробники можуть використовувати для створення “контекстних додатків”; тобто таких, які включають моніторинг у реальному часі і зберігання даних (наприклад, зроблених кроків), а також автоматичне відстеження маршруту і розпізнавання руху.Нові SDK насправді дуже круті, оскільки спільний витвір розробників з Nokia та Microsoft дозволив значно зменшити споживання батареї, порівняно з традиційними сенсорами руху та GPS.

Це означає, за словами Nokia, що ПЗ на смартфон для власників Lumia буде постійно розвиватися, додатки ставатимуть розумніші, більш спрямовані на полегшення повсякденного життя своїх користувачів.

API включає в себе:

  • Монітор активності API: визначає вид діяльності користувача. Коли пристрій знаходиться в режимі очікування або звичайному, або коли користувач ходить або бігає. Додаток може пристосуватися до цих різних ситуацій легко, і активувати – наприклад режим за рулем або на роботі.
  • API Лічильник кроків: дає можливості для розробників створення самостійних додатків і трекерів в поєднанні з іншими API.
  • API Моніторинг місця: може ідентифікувати відомі місця, такі як робоче місце або дім, які потім можуть бути використані для запуску дій у Windows Phone 8.1 Geofenceence API.
  • Track Point Monitor API: це API встановлює маршрути користувача від одного місця в інше. Це створює можливості для додатків, які оптимізують маршрути, пропонують послуги за маршрутом, або просто надавати інформацію для користувача.

Відповідно до прес-релізу, Imaging SDK 1.2 дає розробникам доступ до бібліотеки інструментів маніпуляції зображенням, що побудовані на основі наявних ресурсів в Imaging SDK 1.1. Ця технологія розроблена з продуктивністю і малим споживанням пам’яті: “Остання SDK приносить нові можливості, включаючи анімації і нові ефекти фільтрів, проводить якісні швидкі маніпуляції із зображеннями з високою роздільною здатністю. Крім того, Imaging SDK 1.2 підтримує Windows Phone 8.1. та ілюструє можливість платформи зближення з Windows “.

Install package console
Встановлення SDK в PM консолі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *