SignalR

SignalRSignalR – бібліотека для ASP.NET розробників для спрощення додавання функціоналу, що передбачає взаємодію web  додатку та серверу в режимі реального часу (real time). Web функціонал в режимі реального часу дає можливість серверу надсилати під’єднаним клієнтам дані миттєво, як тільки вони стануть доступні, не чекаючи запиту від клієнта.

SignalR може бути використано для будь-якої задачі, яка вимагає взаємодії в режимі реального часу у вашому ASP.NET додатку. Найбільш тривіальним прикладом є чат, де нові повідомлення миттєво з’являються у всіх клієнтів. Також якщо ви використовуєте часті запити для перевірки оновлень сторінки (чи її частини), або хочете оновлювати сторінку при надходженні нових даних, або банальний відображати прогрес серверної обробки даних то ви кандидат на використання SignalR.

SignalR надає простий API для створення віддаленого виклику процедури від сервера до клієнта (server-to-client remote procedure calls (RPC)), що викликає JavaScript функцію у браузері клієнта та інших клієнтських платформах з серверного .NET коду. SignalR також включає API для контролю з’єднання (наприклад події підключення і від’єднання) та підтримки групових з’єднань.

SignalR бере контроль з’єднання на себе і дозволяє відправляти повідомлення усім під’єднаним користувачам одночасно і миттєво, як у чаті. Також можна відправляти повідомлення лише обраному користувачу. З’єднання між клієнтом і сервером постійне, на відміно від класичних HTTP запитів, які повторно встановлюються кожного разу.

SignalR підтримує “server push” функціональність, в якій серверний код може викликати клієнтський код у браузері використовуючи віддалений виклик процедури (RPC), а не модель запит-відповідь, що сьогодні загальноприйнята.

SignalR може підтримувати тисячі клієнтів одночасно використовуючи сервісну шину (Service Bus), SQL Server або Redis.

SignalR є проектом з відкритим кодом, що доступний через GitHub.

 

 

SignalR взаємодія
SignalR взаємодія

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *